आर्ष खबर

स्वास्थ्य

संक्रमित संख्या ३०८१८ पुग्यो, एकै दिन ५ हजार बढी संक्रमित

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणबाट नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ५ हजार ८ जना संक्रमित भेटिएका छन् ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा ५ हजार ८ जनामा कोभिड–१९ संक्रमण पुष्टि भएको जनाएको छ । मन्त्रालयका प्रवक्ता जागेश्वर गौतमले उपत्यकामा २ हजार ६ सय ७२ जना संक्रमित भएको बताउनु भयो । जसमा काठमाडौंमा २ हजार १ सय जना, भक्तपुरमा २ सय ३ जना र ललितपुरमा ३ सय ६९ जना रहेका छन् । यससँगै नेपालमा कुल सक्रिय संक्रमितको संख्या ३० हजार ८ सय १८ पुगेको छ ।

कोरोना भाइरसबाट अहिलेसम्म नेपालमा कुल संक्रमितको संख्या १ लाख ५ हजार ६ सय ८४ पुगेको छ । जसमध्ये निको भएर घर फर्किनेको संख्या ७४ हजार २ सय ५२ जना रहेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा निको भई घर फर्किनेको संख्या १ हजार २ सय २९ जना रहेको छ भने १४ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । यससँगै मृत्यु हुनेहरुको संख्या ६१४ पुगेको छ ।

Related posts

बर्डफ्लुले १० करोड मानिसको मृत्यु

Aarsha Khabar

डेंगु रोगबाट बच्न सूचना प्रवाहको व्यवस्था गर्न सरकारलाई आदेश’

Aarsha Khabar

रौतहटमा क्वारेन्टाइनमा बस्नेको संख्या ३६ पुग्यो, विदेशबाट आएका सबै क्वारेन्टाइनमा

Aarsha Khabar